O wyniku zdecydowała ostatnia akcja meczu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 maja 2018

Zgoda Malec wygrała u siebie 2;1 z Solavią Grojec.

W 20. minucie Żmuda zagrał prostopadle do K. Drebszoka. Ten wszedł w pole karne i oddał precyzyjny strzał na dalszy słupek. W 34. minucie Solavia wyrównała stan rywalizacji. Jeden z zawodników klubu z Grojca zagrał ze środka w boczny sektor boiska do Śliwki. Ten z pierwszej piłki podał wzdłuż linii. Tam przytomnie zachował się Witek, który na wślizgu skierował futbolówkę do siatki. O końcowym wyniku zdecydował ostatni fragment meczu. Rzut rożny wykonywał Żmuda. Sokół doszedł do piłki i z bliskiej odległości strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

,,Nadal mamy bardzo duże problemy kadrowe. Do pewnego momentu graliśmy dobrze, ale brakowało nam dokładnego ostatniego podania. Na szczęście pod koniec meczu udało się zadać skuteczny cios’’ – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

,,W pierwszej połowie był to typowy mecz walki. W drugiej my mieliśmy więcej sytuacji. Przeciwnik ograniczał się do długich piłek. Mieliśmy kilka dobrych okazji strzeleckich. Szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy.W tym spotkaniu potwierdziło się powiedzenie, że nie wykorzystane sytuacje podbramkowe się mszą” – powiedział Dawid Szewczuk, trener Solavii Grojec.

 

Niedziela 6 maja Zgoda Malec – Solavia Grojec 2;1

Bramki; 1;0 K. Drebszok 20., 1;1 Witek 34., 2;1 Sokół 90 plus

Składy;

Zgoda Malec;  Gibas, Nowak, Sporysz, S. Drebszok, Tomala, Wójcik, Sokół, K. Drebszok, Kulig, Jekiełek zm. Stawowczyk, Żmuda. Trener; Andrzej Tomala.

Solavia Grojec; Lichość, Płaczek, Chowaniec, Noworyta, Wiktoruk, Krężel, Wołek zm. 75. Rusinek, Mroczek, S.Smolarek zm. Sołtysik, Śliwka zm. Kozieł, Witek. Trener: Dawid Szewczuk.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa