O tym kto awansuje do II rundy zdecydował konkurs rzutów karnych

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 sierpnia 2015 13:45

Po zakończeniu regulaminowego czasu gry spotkania pomiędzy LKS Głębowice a Przeciszovią wynik był remisowy. Rzuty karne zdecydowanie lepiej wykonywali goście i to oni cieszyli się z awansu.

W 7. minucie tylko bardzo dobra interwencja Kościelnika uchroniła przyjezdnych od utraty gola po uderzeniu z rzutu wolnego z około 25 metrów J. Nowaka. W 10. minucie sytuację jeden na jeden z Wandorem miał Tobik, ale przerzucił piłkę nie tylko nad bramkarzem, ale też nad bramką. W 14. minucie golkiper gospodarzy zdołał obronić dwa groźne strzały zawodników klubu z Przeciszowa. W 30. minucie jeden z piłkarzy Przeciszovii zaatakował lewym skrzydłem. Podał on futbolówkę Tobikowi, a ten precyzyjnie uderzył na bramkę, otwierając w ten sposób wynik spotkania.

Dwie minuty później było 1:1. Forma przeprowadził akcję prawą stronę i dograł piłkę do Szałajki. Później z kolei futbolówkę otrzymał J. Nowak. Grający trener LKS Głębowice przedostał się w pole karne i obsłużył dobrym podaniem Skiernika. Ten ostatni znalazł sposób na Kościelnika.

W 62. minucie bramkarz Przeciszovii w bardzo dobrym stylu wybronił uderzenie J. Nowaka. Kościelnik nie dał się również pokonać przy strzale z 75. minuty Skiernika. W konkursie rzutów karnych lepiej spisali się przyjezdni. Piłkę siatce umieszczali Mycyk i Tobik. Zawodnikom klubu z gminy Osiek nie udało się pokonać bramkarza. Do następnej rundy pucharu Polski przeszli więc podopieczni Krzysztofa Barcika.

Sobota 1 sierpnia LKS Głębowice – Przeciszovia Przeciszów 1:1, 0:3 po rzutach karnych
Bramki: 0:1 Tobik (30.), 1:1 Skiernik (32)

Składy:
LKS Głębowice: Wandor , W. Nowak, Głowacki, Ćwiertnia ,( Leśniak), R. Nowak, Szałajko, J. Nowak, P. Szypuła, Forma, M. Szypuła (Wojtyła), Skiernik. Trener: Jacek Nowak.

Przeciszovia Przeciszów: Kościelnik, Hutny, Kukuła, Dzidecki, Mycyk, Pawela (68. Tobiczyk), W. Nowak, Matla (68. Michałek), Lasek (46. Samek), Tobik, Bartuś (M. Płonka). Trener: Krzysztof Barcik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .