Niwa zgodnie z przewidywaniami wygrała w Zagórzu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2018

Niwa Nowa Wieś wygrała 4;1 na wyjeździe z Zagórzanką Zagórze.

W 35. minucie Piskorek otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z zespołu. Piłka po jego uderzeniu przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. Gospodarze wyrównali w 51. minucie.

W 75. minucie Piskorek obsłużył dobrym podaniem Deskę i wygrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem. W 82. minucie Nycz zagrał do asystenta przy poprzedniej bramce, a ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 88. minucie Piskorek zamienił się rolami z Nyczem. Ten pierwszy przegłówkował piłkę przed bramkę, a drugi przelobował rywala.

,,To był szarpany mecz. Po pierwszym golu uspokoiliśmy tempo gry. Dopiero gdy przeciwnik wyrównał wróciliśmy na odpowiedni poziom’’ – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwa Nowa Wieś.

Niedziela 13 maja Zagórzanka Zagórze – Niwa Nowa Wieś 1;4
Bramki; 0;1 Piskorek 35, 1;1 50., 1;2 Deska 70., 1;3 Piskorek 75., 1;4 Nycz 88.

Skład Niwy Nowa Wieś; Foryś, Deska, Stawowczyk, Gardyński, Zwaryczuk, K.Żmuda, P.Merta, Klimczyński zm.65. Zięba, Flis, Nycz, Piskorek. Trener; Kamil Żmuda.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa