Niwa zakończyła rundę zdecydowanym zwycięstwem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2017

Niwa Nowa Wieś wygrała z Halniakiem Maków Podhalański 5:1.
W 27. minucie Deska zagrał prostopadle do K. Żmuda. Grający trener Niwy wygrał pojedynek jeden na jeden  z bramkarzem Halniaka. W 35. minucie Piskorek precyzyjnie wykonał rzut wolny. Pierwsza połowa zakończyła się więc zwycięstwem przyjezdnych 2:0.

Piłkarze klubu z gminy Kęty nie poprzestali na dwóch strzelonych golach. W 52. minucie Klimczyński zaatakował lewym skrzydłem i uderzył na dalszy róg. Sześć minut później podobną akcję, tylko że z prawej strony przeprowadził Flis.

Halniak był dla Niwy bardzo gościnny. Zawodnicy tego klubu musieli zadowolić się tylko jednym golem. Piłkę w bramce strzeżonej przez Mikę umieścił Furman. W 77.minucie podopieczni Kamila Żmudy dołożyli piąte trafienie. Tym razem wrzucał Zięba, na listę strzelców wpisał się Piskorek.

– Nasza dominacja  w tym spotkaniu nie podlegała żadnej dyskusji. Nasze zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale trzeba się cieszyć z tego, co się ma – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 11 listopada Halniak Maków Podhalański – Niwa Nowa Wieś 1:5 (0:2)
Bramki: 0:1 K. Żmuda (27.), 0:2 Piskorek (35.), 0:3 Klimczyński (52.), 0:4 Flis (58.), 1:4 Furman (72.), 1:5 Piskorek (77.)

Skład Niwy Nowa Wieś: Mika, Kajor (70. Zięba), Stawowczyk (70. Węgrodzki), Góral, Zwaryczuk, Nycz,K. Żmuda, Deska (55. Flis), Klimczyński, A. Zmuda (55. Nowotarski), Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa