Niwa zakończyła rundę bez konieczności wyjścia na boisko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 listopada 2020 14:51

Nie odbędzie się mecz Niwy z Garbarzem Zembrzyce. Historia dwukrotnie przekładanego meczu zakończyła się stosownym orzeczeniem wydział gier w podokręgu chrzanowskim.

W pierwotnym terminie mecz Niwy z Garbarzem miał odbyć się 31 października. Z przyczyn covidovych został przełożony na 21 listopada. W tym terminie również się nie odbył.

Na posiedzeniu komisja gier  podokręgu chrzanowskiego, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki Ligi Okręgowej przyznano Niwie walkower. Zespół z Nowej Wsi zrównał się punktami z liderem czyli Tempem Białka. Podopieczni Michała Matejki mają jednak o jeden więcej rozegrany mecz.

O innych zaległych meczach z jesieni piszemy tutaj: https://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/zaleglosci-nadrobia-w-marcu/

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .