Niwa wysoko wygrała z outsiderem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 maja 2017

Niwa wygrała 7:0 z Victorią Zalas. Swoją bardzo dobrą dyspozycje strzelecką potwierdził w tym spotkaniu Mariusz Piskorek.

Pierwszą bramkę w tym meczu Piskorek strzelił w 7. minucie. Dopełnił on formalności po podaniu wzdłuż bramki od Klimczyńskiego. W 35.minucie bramkostrzelny napastnik Niwy był zdaniem sędziego faulowany w polu karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał poszkodowany. W 55. minucie K. Żmuda otrzymał futbolówkę od Bogdana, wymanewrował obrońcę i golkipera Victorii u umieścił ją w pustej bramce.

W 38. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Piskorek tak uderzył piłkę, że przeleciała między nogami rywala. Bramkę  na 5:0 strzelił Merta. Oddał on mocny i precyzyjny strzał po ziemi. W 85. minucie po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Stawowczyk. W 87. minucie wynik ustalił Piskorek. To było jego czwarte trafienie w tym meczu.

– Nasza przewaga nie podlegała żadnej dyskusji – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 13 maja Niwa Nowa Wieś – Victoria Zalas 7:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Piskorek (7.), 2:0 Piskorek rzut karny (35.), 3:0 K. Żmuda (55.), 4:0 Piskorek (68.), 5:0 Merta (80.), 6:0 Stawowczyk (85.), 7:0 Piskorek (87.)

Składy: 
Niwa Nowa Wieś: Szczepańczyk – Merta, Stawowczyk, Góral, Zwaryczuk – Deska (70. Zięba), K. Żmuda, Bogdan, Klimczyński (60. Flis), Piskorek, A. Żmuda. Trener: Kamil Żmuda.

Victoria Zalas: Harpak, Cyganik (62. Kwoka), D. Dudek (46. T. Wosik), M. Dudek, Wyrwik, Kanclerz,  Malik (75. M. Cyganik), Stryczek, Mucha, Chlipała, Haber.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa