Niwa wypunktowała Garbarza

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 sierpnia 2018 20:26

Niwa Nowa Wieś rozgromiła Garbarza Zembrzyce 5:0.

Gospodarze otworzyli wynik w 2. minucie. Piskorek znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej i jej nie zmarnował. W 7. minucie po wrzutce Nycza z rzutu rożnego gola głową zdobył Mateja.

Kolejne bramki padały w drugiej połowie. W 53. minucie Nycz doszedł do wybitej przez defensywę Garbarza futbolówki i oddał mocny strzał. Piłka wpadła do siatki obok słupka. W 59. minucie bardzo dobrze w zamieszaniu podbramkowym zachował się Swarzyński. Po rożnym uderzył skutecznie z 12 metrów. W 79. minucie piątego gola dla swojej drużyny zdobył Holewa oddał bardzo dobry strzał w samo okienko z 25 metrów.

Sobota 25 sierpnia Niwa Nowa Wieś – Garbarz Zembrzyce 5:0

Bramki: 1:0 Piskorek 2., 2:0 Mateja 7., 3:0 Nycz 53., 4:0 Swarzyński 59., 5:0 Holewa 79.

Składy:

Niwa Nowa Wieś: Tlałka, Gardyński zm. 59. Zięba, Mateja, Stawowczyk, Zwaryczuk, Nycz zm. 72.  D. Merta, Holewa, P. Merta zm. 75. Klimczyński, Swarzyńskizm. 59. Deska, Flis, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

Garbarz Zembrzyce: Kołata, Florczak, Adisa, Łach zm. 59. Adamik, Kania, Boczkaja, Talaga, Burliga, Balogun zm. 51. Elżbieciak, Mackiewicz, Skerlet,

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .