Niwa prowadziła grę i wygrała w Makowie Podhalańskim

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 października 2020 17:14

Niwa Nowa Wieś przegrywała w Makowie Podhalańskim z Makowem, ale ostatecznie wygrała 3:1.

Pierwsi gola zdobyli gospodarze. Po oskrzydlającej akcji i zagraniu wzdłuż bramki Ficek wyprzedził bramkarza i skierował piłkę do siatki. W 43. minucie Matusz otrzymał podanie ze środka od kolegi z zespołu, wymanewrował bramkarza i wpakował futbolówkę do pustaka.

Na prowadzenie wyprowadził przyjezdnych Mateja, który skutecznie uderzył głową po wrzutce z rzutu wolnego. Niwa wygrała 3:1, bo Matusz oddał dobry strzał z  szesnastu metrów.

,,Szybko straciliśmy gola. Później prowadziliśmy grę, ale na bramkę musieliśmy długo czekać. Gdy worek z  bramkami się rozwiązał, to grało nam się łatwiej” – powiedział jeden z zawodników Niwy Nowa Wieś.

Sobota 24 października Halniak Maków Podhalański – Niwa Nowa Wieś 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Ficek, 1:1 Matusz, 1:2 Mateja, 1:3 Matusz

Skład Niwy Nowa Wieś: Gacur, Merta, Gardyński, Mateja, Zwaryczuk, Nycz, Makowski, Matusz, Szypuła (88. Bisaga), Miłoń (80. Brzazgacz), Piskorek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .