Niwa pozwoliła zmniejszyć straty Arce Babice, ale punkty zatrzymała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 sierpnia 2018 15:38

Niwa Nowa Wieś wygrała na wyjeździe z Arką Babice 3:2. Był to mecz pierwszej kolejki V Ligi.

W 11. minucie rzut rożny wykonywał Klimczyński. W zamieszaniu podbramkowym skutecznie z woleja z bliska uderzył Mateja. Wcześniej defensorzy Arki nie  byli w  stanie wybić piłki.

W 23. minucie drugi raz asystę na swoje konto zapisał Klimczyński. Tym razem wykorzystał ją Swarzyński. Uderzył z około 11 metra. Futbolówka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 31. minucie było 3:0. Bogdan wygrał pojedynek z przeciwnikiem i zagrał do Flisa, a ten wykończył akcję.

Nie był to wymarzony początek dla klubu z Babic. Był to jego pierwszy mecz w historii na poziomie V Ligi. Zawodnicy Arki chcieli pokazać swoim kibicom charakter u umiejętności. Walczyli o dobry wynik.

Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy z 25 metrów uderzył Głogowski. Błąd popełnił bramkarz, który nie zdołał jej wyłapać. W 75. minucie Arka miała rzut wolny. Po wrzutce z rzutu wolnego, celnie głową uderzył Bartyzel, czyli grajacy trener. Niwa dowiozła trzy punkty do końca.

Sobota 11 sierpnia Arka Babice – Niwa Nowa Wieś 2:3

Bramki: 0:1 Mateja 11., 0:2 Swarzyński 23., 0:3 Flis 31., 1:3 Głogowski, 2:3 Bartyzel 73.

Składy:

Arka Babice: Proksa, T. Jaromin, Furtak, Kwiatkowski, Śliwiński, Bartyzel, Bieda, Gaj, Grabowski zm. 46. Kościelniak, zm. 83. Paprot, S. Jaromin, Głogowski. Trener: Krzysztof Bartyzel.

Niwa Nowa Wieś: Tlałka, Holewa, Stawowczyk, Mateja, Zwaryczuk, Flis zm. 46. Deska, Merta zm. 91. Żmuda, Nycz, Klimczyński zm. 79. Zięba, Swarzyński, Piskorek zm. Gardyński. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa