Niwa na piątkę z Halniakiem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2018 16:19

Niwa Nowa Wieś wygrała z Halniakiem Maków Podhalański 5:0.

W 12. minucie Flis zaatakował prawym skrzydłe. Wszedł w szesnastkę i uderzył. Futbolówką odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. W 22. minucie gospodarze przeprowadzili kontrę. Piskorek wyłożył futbolówkę Mercie, a ten celnie uderzył z 12 metra.

W drugiej połowie Niwa nadal potwierdzała swoją przewagę. W 55. minucie rzut rożny wykonywał Klimczyk. W zamieszaniu podbramkowym gola zdobył Merta. W 71. minucie Piskorek wykorzystał wrzutkę z prawej strony Flisa i strzelił gola głową. W 79. minucie strzelec poprzedniego gola w sytuacji sam na sam wymanewrował bramkarza i skierował piłkę  do pustej bramki.

Sobota 13 października Niwa Nowa Wieś – Halniak Maków 5:0

Bramki: 1:0 Flis 12., 2:0 Merta 22., 3:0 Merta 55., 4:0 Piskorek 71., 5:0 Piskorek 79.

Skład Niwy Nowa Wieś: Korzec, Zięba, Stawowczyk, Mateja, Zwaryczuk zm. 46. Gardyński, Holewa, Żmuda, Flis, Klimczyński zm. 59. Deska, Merta, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.