Niewiele sytuacji bramkowych i zero goli w Nowej Wsi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 marca 2016 16:56

Niwa zremisowała z LKS Bobrek 0:0 w pierwszej wiosennej kolejce ligowej. Mecz nie obfitował w sytuacje strzeleckie.

Przed sezonem w obu klubach doszło do zmian kadrowych. Z Niwy do Teamu Sportu Hejnału Kęty odszedł Przemysław Oczkowski. W przeciwnym kierunku powędrował Tomasz Mika, bramkarz. Klub z Nowej Wsi pozyskał również Michała Sordyla z Orła Witkowice i Adriana Dwornika z Unii Oświęcim. Z LKS Bobrek nikt nie odszedł. Drużyna trenowana przez Marcina Barciaka wzmocniła się Wiesławem Nowakiem z Przeciszovii Przeciszów.

Ani jedna ani druga drużyna nie zdominowała rywala. Kibice, którzy wybrali się na spotkanie spadkowicza z IV ligi z beniaminkiem okręgówki, nie obejrzeli wielu klarownych sytuacji strzeleckich.

Gospodarze mieli taką jedną. Po uderzeniu A. Żmudy część widzów widziało już w piłkę w siatce, ale ta zamiast wpaść do bramki, zatrzymała się na słupku. Dwie okazje bramkowe miał Janik z klubu z Bobrka. Jego strzały z dogodnych pozycji były niecelne.

– Wynik oddaje przebieg spotkania – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwa Nowa Wieś.

– Wynik jest sprawiedliwy. Graliśmy z doświadczonych przeciwnikiem. Był to trudny mecz. Wystąpiliśmy drugi raz w tym roku na naturalnej nawierzchni. Nie uważam, by ten rezultat był dla nas zły – powiedział Marcin Barciak , trener LKS Bobrek.

Sobota 26 marca Niwa Nowa Wieś – LKS Bobrek 0:0

Składy:
Niwa Nowa Wieś: Gacur, Dwornik, Góral, Śleziak, Zwaryczuk (78. K. Żmuda), Łęcki (80. Merta), Swarzyński, Makowski, Klimczyński, Piskorek (70. Zacny), A Żmuda. Trener: Kamil Żmuda.

LKS Bobrek: Lichański, D. Chylaszek, Tomasik (60. Byrski), B. Chylaszek (80.Dziędziel), Samuś, K. Chylaszek, Dziędziel, Michał Barciak, Nowak (80. Kleczkowski), Wierzbic (68. Jarosz), Janik. Trener: Marcin Barciak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .