Nieskuteczny KS Chełmek zremisował z Clepardią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 maja 2021 11:56

KS Chełmek zremisował na swoim obiekcie z Clepardią Kraków 1:1. Bramki zdobyli Nagi i Bąk.

W 15. minucie Kaleta zagrał na lewą stronę do Nagiego, a ten przelobował bramkarza. W 34. minucie Bąk wykorzystał zamieszanie w szeregach drużyny gospodarzy. Bury i Juan przeszkodzili sobie, a zawodnik Clepardii skierował piłkę do pustej bramki.

„Mecz był raczej wyrównany. Obie drużyny miały swoje okazje strzeleckie. Szkoda naszych, bo było ich  nawet dużo. Przy takiej ich ilości powinniśmy wygrać” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Środa 26 maja KS Chełmek – Clepardia Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Nagi (15.), 1:1 Bąk (34.)

KS Chełmek: Bury, Bloch (80. Łaski), Juan, Wadas, Kukiełka, Palarczyk (65. Nędza), Sidor, Kaleta (65. Kustra), Nagi, Drobniak (75. Pędrys), Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.

Clepardia Kraków: Napieralski, Bosak, Kupiec (68. Kwiatkowski), Chlebowski, Obracaj (65. Sadowski), Łucarz (77. Wójcik), Matyja, Bąk, Sarancha, Pasternak, Próchno.