Nie zawsze lepszy wygrywa

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 września 2017

LKS Palczowice wygrał z Koroną Harmęże 3:2.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli goście. Jego autorem był Skiernik. W 55. minucie gospodarze wyrównali. Prawym skrzydłem zaatakował Fabin i pokonał bramkarza. W 62. minucie ponownie bliżej wygranej była Korona. Tyran otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z zespołu i w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem uderzył celnie po ziemi.

Ostatecznie wygrał LKS Palczowice. wygrał 3:2. Dzidek wykończył składną akcję zespołu. W 89.minucie ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku. W doliczonym czasie gry po wrzutce Dzidka gola zdobył Pająk.

Wypowiedzi trenerów

– Ogólnie zagraliśmy  nieźle. Pretensje można mieć o skuteczność – powiedział , Michał Smętek, prezes Korony Harmęże.

– Korona grała lepiej od nas – powiedział Piotr Folga, trener LKS Palczowice.

LKS Palczowice – Korona Harmęże 3:2

Bramki: 0:1 Skiernik, 1:1 Fabin, 1:2 Tyran, 2:2 Dzidek, 3:2 Pająk.
Dzidek (LKS Palczowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Składy:
LKS Palczowice: R. Zemła – Szczygieł, Nowokuński, Romanowski, Pająk – Nowotarski (46, Czopek), Chachuła (90. Świergosz), B. Kowalczyk, K. Kowalczyk – Dzidek, Fabin. Trener: Piotr Folga.

Korona Harmęże: Pastuszek, Zieliński, Salepa, Sosnowski, Krzysztof Majewski, Welber (70. Karol Majewski), Pachacz, P. Forma, Skiernik, Andreas, Tyran. Trener: Sławomir Odrobiński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa