Na zakończenie sezonu Unia przegrała z Górnikiem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 czerwca 2019 16:42

Unia przegrała na swoim stadionie z Górnikiem Wieliczka, czyli przedostatnim zespołem Grupy Zachodniej IV Ligi 1:2. Ostatecznie zespół z Oświęcimia zajął siódme miejsce w tabeli.
W 22. minucie P. Ryszka otrzymał podanie od Czapli. Górnik wyrównał po stracie jednego z zawodników Unii i kontrze. Akcję precyzyjnym strzałem wykończył Kozik. W 89. minucie ten sam zawodnik minął trzech rywali i ustalił wynik spotkania.

,,Tempo meczu było piknikowe. Zawodnicy obu drużyn nie zagrali na 100%. To było dziwne spotkanie. Na pewno plusem była dobra gra młodych zawodników z drużyny juniorów. Myślę tu o Roguszu, Kowaliku i P. Ryszce” – powiedział Marek Kołodziej, trener Unii Oświęcim.

Sobota 15 czerwca Unia Oświęcim – Górnik Wieliczka 1:2 
Bramki: 1:0 P. Ryszka (22.), 1:1 Kozik,1:2 Kozik (89.)

Skład Unii Oświęcim: Rogusz, Kowalik (Pietraszko), Rzeszutko, Ryś, Pacyga, Jończyk (55. B. Ryszka), Janiczak, Lichota, P. Ryszka (70. Wilczak), Snadny, Czapla. Trener: Marek Kołodziej.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa