Michał Chowaniec w Unii

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 marca 2020 14:39

Michał Chowaniec wrócił do Unii Oświęcim, czyli swojego macierzystego klubu. Wzmocni go w rundzie wiosennej, jeśli ta w ogóle się odbędzie.

Michał Chowaniec jest wychowankiem Unii i ma obecnie 20 lat. Spędził w tym klubie swoje najmłodsze piłkarskie lata. Później trafił do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Swoje umiejętności doskonalił też w Ruchu Chorzów i Piaście Gliwice.

W poprzednim sezonie reprezentował barwy Soły Oświęcim, której pomógł zdobyć bezpieczne miejsce w III Lidze. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził w Olimpii Zambrów, gdzie był wypożyczony. Ten zespół występuje w III Lidze. Chowaniec zagrał w ośmiu meczach w tym w trzech w pełnym wymiarze. W tym czasie zapisał na swoje konto jedną żółtą kartkę.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa