Mecz trwał tylko 45 minut

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2018

Sygnał wygrał pierwszą połowę  LKS Palczowice 4;0. Drugiej odsłony nie rozegrano.

Sygnał podjęło dziesięciu zawodników LKS Palczowice. Gospodarze cały czas przebywali na połowie rywala. Musieli atakować pozycyjnie. Ta sztuka powiodła im się cztery razy.

W 8.minucie Grubka wyszedł na sytuację sam na sam z po  zagraniu kolegi z zespołu. Trzy minuty później w polu karnym zdaniem sędziego faulowany był jeden z piłkarzy. Gola z wapna z dobył Sulkiewicz. W 17. minucie goście wykonywali kolejną jedenastkę.Faulowany był strzelec poprzedniej bramki. Piłkę w siatce umieścił Sroka. W 30. minucie własną akcję indywidualną skutecznym strzałem zakończył Sroka.

Na drugą połowę gospodarze nie wyszli.

Sobota 12 maja LKS Palczowice – Sygnał Włosienica 0;4 do 45. minuty

Bramki; 0;1 Grubka 8., 0;2 Sulkiewicz rzut karny 11., 0;3 Sroka rzut karny, 0;4 Sroka.

skład Sygnału Włosienica; Sz. Stachura, K. Stachura, Walczak, K. Sroka, Korwin, Szpiegla, Grubka, Pacyga, S. Sroka, Pacyna, Sulkiewicz. Trener; Damian Pałamarczuk.

Post sponsorowany:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa