Łukasz Doktor nowym trenerem seniorów Korony Harmęże

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 sierpnia 2018 17:37

Łukasz Doktor został nowym trenerem seniorów B Klasowej Korony Harmęże. Zastąpił na tym stanowisku Sławomira Odrobińskiego.

Sławomir Odrobiński zrezygnował przed pucharowym meczem Korony z Sygnałem. Wtedy to na zbiórkę przedmeczową przyszło dziewięciu zawodników. Zarząd klubu z Harmęż musial szukać nowego trenera. Ostatecznie porozumiał się z Łukaszem Doktorem.

Nowy trener klubu z gminy Oświęcim jest wychowankiem GKS Tychy. Grał w tym klubie oraz w Unii Bieruń Stary, GTS Bojszowy, MK Górnik Katowice. Trenował trampkarzy i seniorów GTS Bojszowy, MKS Lędziny, Unii Bieruń i Polonii Międzybrodzie. Obecnie oprócz pracy w klubie z Harmęż uczy też gry w piłkę w akademii GKS Tychy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa