Los Zaborzanki i LKS Piotrowice rozstrzygnie się w ostatniej kolejce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 czerwca 2021 08:35

Zaborzanka Zaborze wygrała z LKS Piotrowice 2:1. Obie drużyny powalczą o pozostanie w Keeza A Klasa w ostatniej kolejce.

W 28. minucie z bocznego sektora zagrywał Pest. Piłkę otrzymał Wróbel, który wymanewrował jednego z rywali i zdobył gola. W 45. minucie Ostrowski oddał strzał z pierwszej piłki zza szesnastego metra. Futbolówka wpadła do siatki przy słupku. W 87. minucie bramkę strzelili przyjezdni. Bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Włoch.

„Współczułem swoim zawodnikom gry w takiej pogodzie. Zagraliśmy jednak dobry mecz. Było dużo walki i nikt nie odpuszczał. Przed drugą połową mówiłem zawodnikom, by szanowali swoje siły. Rywal prowadził grę, ale my mądrze go powstrzymywaliśmy. Teraz wszystko w naszych rękach. Chłopaki całuy czas się spinają i wajemnie mobilizują. Ewentualne zwycięstwo w Polance Wielkiej może dać nam utrzymanie” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

„Jeśli młodzież ma takie podejście jak dziś, to nie ma co walczyć o utrzymanie w A Klasie. Dodatkowo powiem, że niektóre kluby powinny się bardzo dokładnie zastanowić o co chodzi w grze fair play” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

Niedziela 20 czerwca Zaborzanka Zaborze – LKS Piotrowice 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Wróbel (28.), 2:0 Ostrowski (45.), 2:1 Włoch (87.)

Składy:
Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Jęczała (53. Stachura), Gajewski, Żywicki (20. Gustowski, 70. Bochenek), Kleczkowski, Ostrowski, Semik (87. Kosek), Opala, Wróbel, Łach, Pest (75. Pactwa). Trener: Rafał Przybyła.

LKS Piotrowice: Figura, Walkiewicz, Rogalski, Marsowicz, Klimczyk (46. P. Włoch), Paweł Frączek, M. Frączek (70. Antecki) Piotr Frączek, Kocoń, Ortman, Miętka (60. M. Włoch). Trener: Jarosław Chowaniec.

 

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .