LKS Rajsko wygrał z Niwą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 kwietnia 2019 15:20

LKS Rajsko wygrał 4:1 z Niwą Nowa Wieś. Klub z gminy Oświęcim nadal lideruje oświęcimskiej V Lidze.

Pierwsi bramkę zdobyli przyjezdni. W 15. minucie Flis wrzucił piłkę, a skutecznym strzałem głową popisał się Piskorek. Trzy minuty później wzdłuż bramki zagrał Piskorz. Formalności dopełnił Brańka. W 43. minucie Piskorz przeprowadził indywidualną akcję i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Tuż przed zakończenie pierwszej połowy Merta trafił futbolówką w słupek.

W 53. minucie było 3:1. Podawał Piskorz. Na listę strzelców wpisał się Brańka. W 67. minucie Piskorek w bardzo dobrej sytuacji nie trafił do pustej bramki. W 82. minucie Czarnik otrzymał piłkę od Skiernika i ustalił wynik spotkania.

,,Mieliśmy sporo sytuacji. Do pewnego momentu graliśmy dobrze. Gdy straciliśmy gola na 2:1 trochę odpuściliśmy” – powiedział Kamil Żmuda, trener Niwy Nowa Wieś.

,,Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Cały czas go kontrolowaliśmy. Konstruowaliśmy szybkie i płynne akcje. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Na prawdę zawodnicy zasługują na pochwałę”- powiedział Grzegorz Bąk.

Sobota 6 kwietnia LKS Rajsko- Niwa Nowa Wieś 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Piskorek 15., 1:1 Brańka 18., 2:1 Piskorz 43., 3:1 Brańka 53., 4:1 Czarnik 82.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, D. Jędrusik, Welber, Zimnal (85. Ochman), Czarnik, Matlak, Senkowski, Brańka (60. Ryś), Mika (75. Ogórek), Piskorz (75. Skiernik). Trener: Grzegorz Bąk.

Niwa Nowa Wieś: Gacur, Gardyński, Deska, Stawowczyk, Mateja, Zontek, Holewa, P. Merta, Kuleta (75. D. Merta), Flis, Rzepa, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.