LKS Rajsko wrócił z Gromca bez punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 września 2021 19:15

LKS Rajsko pojechał w sobotę na mecz ligowy do Gromca. Drużyna z gminy Oświęcim przegrała 0:3 z Nadwiślaninem.

W 25. minucie bramkarz LKS Rajsko popełnił błąd i wybił piłkę prosto pod nogi Palki. Ten nie zmarnował szansy. W 55. minucie Nadwiślanin przeprowadził składną akcję. Jeden z zawodników zagrał prostopadle do Stefańskiego, a ten podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 90. minucie po klepce z boku i zgraniu do środka Szlęzak przeprowadził rajd i pokonał golkipera.

Sobota Nadwiślanin Gromiec – LKS Rajsko 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Palka (25.), 2:0 Stefański (55.), 3:0 Szlęzak (90.)

Nadwiślanin Gromiec: Księżarczyk, Grzywa, Boratyński (90. Mędrzyk), Burda (83. Chandzlik), Piegzik, Nowicki, Szyjka (62. Bogacz), Wilczak (75. Kaszuba), Stefański, Szlęzak, Palka.

LKS Rajsko: Kulczyk, Kowalik (82. Rybarski), Matlak, Ogórek, Zarzycki, Sieczko, Warzecha, Żak (77. Gandurski), Formas, Wykręt, Żyła. Trener: Krzysztof Zarzycki.