LKS Rajsko odpadł z rozgrywek Pucharu Polski

Materiał zlecony  |   Piłka nożna  |   21 kwietnia 2021 21:25

LKS Rajsko przegrał na boisku ze sztuczną nawierzchnią  w Chełmku z rezerwami Bruk-Betu Termalici Nieciecza 1:3. Był to mecz rozegrany w ramach małopolskiego szczebla Pucharu Polski.

Wynik otworzyli gospodarze. Po podaniu Węglarza z lewego skrzydła w kierunku bramki wbiegł Durnaś i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. Później LKS Rajsko mógł wygrywać 2:0. Po zagraniu strzelca gola strzelił Sękowski i był bardzo bliski sukcesu. Ku zdziwieniu gospodarzy gol nie padł.

W dalszym etapie spotkanie rezerwy lidera I Ligi przeprowadzili kontrę, który zakończył się tym, że sędzia odgwizdał rzut wolny. Bramkę zdobył Nowak. Po upływie kilku minut po rzucie rożnym jeden z zawodników klubu z gminy Oświęcim dotknął piłkę ręką. Rzut karny precyzyjnie wykonał Chłoń.

Wyrównać stan rywalizacji mógł Durnaś, który na ósmym metrze miał sytuację sam na sam z bramkarze, a mógł jeszcze podać do Sękowskiego. Zawodnik LKS Rajsko dokonał wyboru, który nie zakończył się zdobyczą bramkową. Później zwycięstwo zespołu z Niecieczy podwyższył Leżoń.

,,W drugiej połowie przeciwnik kontrolował sytuacje. Dobrze się czuł na boisku ze sztuczną nawierzchnią, czego nie do końca można powiedzieć o nas” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Środa 21 kwietnia LKS Rajsko – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3
Bramki: 1:0 Durnaś, 1:1 Nowak, 1:2 Chłoń, 1:3 Leżoń.

Skład LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Żyła, Czarnik, Kowalik (68. Warzecha), Mika (46. Wykręt), Frączek, Antkiewicz, Węglarz, Durnaś, Sękowski (46. Formas). Trener: Mariusz Wójcik.

A czy ten mecz powinien zakończyć się dokładnie w ten sposób według opinii bukmachera? Niestety żaden z nich nie wystawił go w swojej ofercie.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .