LKS Rajsko odpadł z rozgrywek Pucharu Polski

Materiał zlecony  |   Piłka nożna  |   21 kwietnia 2021 21:25

LKS Rajsko przegrał na boisku ze sztuczną nawierzchnią  w Chełmku z rezerwami Bruk-Betu Termalici Nieciecza 1:3. Był to mecz rozegrany w ramach małopolskiego szczebla Pucharu Polski.

Wynik otworzyli gospodarze. Po podaniu Węglarza z lewego skrzydła w kierunku bramki wbiegł Durnaś i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. Później LKS Rajsko mógł wygrywać 2:0. Po zagraniu strzelca gola strzelił Sękowski i był bardzo bliski sukcesu. Ku zdziwieniu gospodarzy gol nie padł.

W dalszym etapie spotkanie rezerwy lidera I Ligi przeprowadzili kontrę, który zakończył się tym, że sędzia odgwizdał rzut wolny. Bramkę zdobył Nowak. Po upływie kilku minut po rzucie rożnym jeden z zawodników klubu z gminy Oświęcim dotknął piłkę ręką. Rzut karny precyzyjnie wykonał Chłoń.

Wyrównać stan rywalizacji mógł Durnaś, który na ósmym metrze miał sytuację sam na sam z bramkarze, a mógł jeszcze podać do Sękowskiego. Zawodnik LKS Rajsko dokonał wyboru, który nie zakończył się zdobyczą bramkową. Później zwycięstwo zespołu z Niecieczy podwyższył Leżoń.

,,W drugiej połowie przeciwnik kontrolował sytuacje. Dobrze się czuł na boisku ze sztuczną nawierzchnią, czego nie do końca można powiedzieć o nas” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Środa 21 kwietnia LKS Rajsko – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3
Bramki: 1:0 Durnaś, 1:1 Nowak, 1:2 Chłoń, 1:3 Leżoń.

Skład LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Żyła, Czarnik, Kowalik (68. Warzecha), Mika (46. Wykręt), Frączek, Antkiewicz, Węglarz, Durnaś, Sękowski (46. Formas). Trener: Mariusz Wójcik.

A czy ten mecz powinien zakończyć się dokładnie w ten sposób według opinii bukmachera? Niestety żaden z nich nie wystawił go w swojej ofercie.