LKS Rajsko nadrobił zaległości z trzema punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 marca 2021 11:28

LKS Rajsko wygrał w zaległym meczu z rezerwami  Puszczy Niepołomice. Klub z gminy Oświęcim wygrał 4:1. Walka o utrzymanie w IV Lidze będzie długa.

W 11. minucie Antkiewicz zagrał w rzutu rożnego w środek pola karnego. Piłkę odegrał jeszcze Sieczko. Tam dobrze ustawiony był Senkowski, który znalazł sposób na bramkarza. W 43. minucie solową akcję zakończoną pokonaniem bramkarza zaprezentował Mika.

W 62. minucie Wolak uderzył z ponad 20 metrów. Piłka odbiła się od obrońcy i po rykoszecie wpadła do siatki. W 68. minucie było 3:1. Z prawego skrzydła dograł Sieczko, a gola głową zdobył Senkowski. W 81. minucie Węglarz szybko rozegrał aut, co prawdopodobnie zaskoczyło zespół przyjezdny. Po tym zagraniu piłkę przejął Formas, który po indywidualnej akcji zdobył gola na 4:1.

,,Pierwsze mecze są zawsze ciężkie. Nasza  drużyna zaprezentowała się pozytywnie. Na pewno cieszy nasz wynik. To był ciężki mecz, a nasza gra była do przyjęcia”- powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 13 marca LKS Rajsko – Puszcza II Niepołomice 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Senkowski (11.), 2:0 Mika (43.). 2:1 Wolak (62.), 3:1 Senkowski (68.), 4:1 Formas (81.)

LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Żyła, Welber, Kowalik, Antkiewicz, Mika, Frączek (74. Warzecha), Wykręt (64.Durnaś), Węglarz (86. Ryś), Senkowski (70. Formas).Trener: Mariusz Wójcik.

Puszcza II Niepołomice: Uryga, Wacławik, Iwulski, Anioł, Gałka, Gołda (74, Cieluch),  Gruszecki (66. Boroń) Karkoszka (73. Pasternak),  Małota (69.Garb),  Skocz (55.Belski)), Wolak.