LKS Rajsko liderem V Ligi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 października 2018 19:36

LKS Rajsko wygrał z Brzeziną Osiek 3:2 i został liderem V Ligi.

W 9. minucie gospodarze przeprowadzili składną akcję. W jej końcowej fazie doświadczyli oni tego, że czasami sprawdza się powiedzenie do ,,trzech razy sztuka”. Strzał Brańki obronił bramkarz, próbę Senkowskiego zablokował obrońca Brzeziny, ale dobitka z kilkunastu metrów Miki była precyzyjna. W 53. minucie Brańka wykorzystał zagranie Zimnala i znalazł sposób na golkipera.

W 72. minucie zespół z Osieka zdobył gola stykowego. Celnie z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Szewczyk. W 79. minucie LKS Rajsko podwyższył prowadzenie. Ryś wrzucił futbolówkę w pole karne, a gola zdobył Piskorz. W końcówce do piłki zagranej ze stałego fragmentu gry wykonywanego przez Szewczyka doszedł i wykorzystał Majcherek

,,To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Przeprowadzaliśmy składne akcje. Jestem zadowolony z tego, jak prezentowaliśmy się na boisku” – powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

,,To był jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu. Zagraliśmy dobrze. Nadal jednak mamy taki problem, że w zasadzie nie mamy napastnika i siły rażenia” – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 20 października LKS Rajsko – Brzezina Osiek 3:2

Bramki: 1:0 Mika 9., 2:0 Brańka 53., 2:1 Szewczyk 71., 3:1 Piskorz 79., 3:2 Majcherek 89.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Jędrusik, Welber, Zimnal, Senkowski, Matlak, Brańka zm. 65. Ryś, Mika, Ochman zm. 72. Scąber, Piskorz zm. 79. Lewandowski. Trener: Grzegorz Bąk.

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Szewczyk, Majda, Czerny, Wójcik, Babiuch zm. 22. Dudzic, Borowczyk zm. 75. Filip, Tomala, Kułas. Trener: Piotr Balonek.