LKS Poręba Wielka zrewanżowała się za czwartkową porażkę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 maja 2021 16:55

LKS Poręba Wielka wygrał na wyjeździe z LKS Głębowice 2:0 i zrewanżował się za porażkę czwartkową.

Obie bramki dla zespołu gospodarzy padły po kontratakach. W 70. minucie R. Sporysz do  zagrał Kornasia, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. W 85. minucie po wyłuskaniu piłki przez jednego z zawodników LKS Poręba Wielka i jego prostopadłym zagraniu Oczkowski ustalił wynik spotkania strzałem na dalszy róg.

„W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany. W drugiej przycisnęliśmy, ale rywal dobrze się bronił i przeprowadzał kontry. My biliśmy głową w mur” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

„Zrewanżowaliśmy się rywalowi. Wypełniliśmy założenia taktyczne nakreślone przez trenera. Daliśmy się wybiegać przeciwnikowi, ale nie zagroził nam zbytnio. Zagraliśmy dobrze w defensywie” – powiedział Krzysztof Ryś, grający wiceprezes LKS Poręba Wielka.

Niedziela 23 maja LKS Głębowice – LKS Poręba Wielka 0:2  (0:0)
Bramki: 0:1 Kornaś (72.), 0:2 Oczkowski (85.)

Składy:
LKS Głębowice: Wandor, Nikliborc (60. Klaczak), Domasik, Zając, M. Brońka, T. Wasztyl, Skowron, Wojtyła, Nowak, Kozub, Jaszczyk. Trener: Przemysław Tłałka.

LKS Poręba Wielka: Kołacz, Szczerbowski, Konrad Ryś, Szwed, Pawlica, Tomczyk, R. Sporysz, Kornaś (80. Żydzik), Iwaniak (55. Oczkowski), Paluch (70. P. Sporysz), Widła (75. Krawczyk). Trener: Damian  Pałamarczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .