LKS Poręba Wielka wygrała w Palczowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 czerwca 2021 15:27

LKS Poręba Wielka wygrała na wyjeździe z LKS Palczowice 2:1.

Pierwsi bramkę strzelili gospodarze. Piłkę w siatce umieścił K. Kowalczyk. W 35. minucie przyjezdni wyrównali. Po wrzutce z rzutu wolnego R. Sporysza gola zdobył Kornaś. W 40. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego gola strzelił R. Sporysz.

„Po strzeleniu gola przez przeciwników wzięliśmy się do grania. Były sytuacje i były gole. W związku z tym, że przyjechaliśmy w 12 zmieniliśmy taktykę w drugiej połowie. Przyjmowaliśmy rywali na swojej połowie, czekaliśmy na kontrataki i szanowaliśmy siły. Rywal prowadził grę, ale niewiele z tego wynikało” – powiedział Bartłomiej Krawczyk z LKS Poręba Wielka.

Niedziela 13 czerwca LKS Palczowice – LKS Poręba Wielka 1:2 (1:2)
Bramki: 1:0 K. Kowalczyk (20.), 1:1 Kornaś (35.), 1:2 R. Sporysz (40.)

Składy:
LKS Palczowice: Stańko, P. Folga, Mruczek (46. Rokowski), Nowak, Miętka, A. Folga, Zwierz, Zięcik (46. Kołaczek), Molenda (68. Brania),  K. Kowalczyk, Dzidek (46. B. Kowalczyk). Trener: Patryk Cienkosz.

LKS Poręba Wielka: Kołacz, Szwed, Konrad Ryś, Szczerbowski, Pawlica, Mączka, R. Sporysz (86. Stefański), Żydzik, P. Sporysz, Kornaś, Oczkowski. Trener: Damian Pałamarczuk.

 

 

Zobacz również:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .