LKS Piotrowice zremisował ze Zgodą

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 października 2018

LKS Piotrowice na swoim boisku zremisował ze Zgodą Malec.

W 21. minucie Lekki zagrał do Żmudy, a ten w sytuacji sam na sam zdobył gola na wślizgu. W 51. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul na Krawczyka. Gola z jedenastu metrów zdobył Piotr Frączek. W 59. minucie drugi raz w tym meczu na prowadzenie wyszli goście. Tym razem asystent i strzelec gola dla Zgody zamienili się rolami. Żmuda z lewego skrzydła zagrał wzdłuż bramki. Futbolówkę do siatki skierował Lekki. Spotkanie zakończyło się remisem, bo w 77 minucie S. Rogalski obsłużył dobrym podaniem Krawczyka, który nie zmarnował bardzo dobrej okazji strzeleckiej.

,,Kolejny raz jestem niezadowolony. Co prawda był to jeden z naszych lepszych meczów. Naraziliśmy się jednak na dobre ataki rywali, więc musi nam wystarczyć jeden punkt’’ – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,Mieliśmy kilka sytuacji, ale nie były to tzw. setki. Ogólnie jednak zagraliśmy słabo” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 20 października LKS Piotrowice – Zgoda Malec 2:2

Bramki: 0:1 Żmuda 21., 1:1 Piotr Frączek rzut karny 51., 1:2 Lekki 59., 2:2 Krawczyk 77.

Składy:

LKS Piotrowice: Hałatek, Stawiarski zm. 31. Klimczyk, M. Rogalski, Piotr Frączek, Paweł Frączek, S. Rogalski, Jarosław Chowaniec zm. 71. Figura, Jakub Chowaniec, Merta zm. 77. Lipowiecki, Krawczyk, Antecki.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś, S. Drebszok zm. 71. Krawczyk, Nowak, Sporysz, Wójcik zm. 77. Wawak, Sokół, Ogórek, Jekiełek, Żmuda, Lekki. Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa