LKS Piotrowice wrócił na zwycięski szlak

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 czerwca 2022 07:25

LKS Piotrowice wygrał w Grojcu z Solavią 1:0. Bramkę zdobył Piotr Frączek.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 52. minucie. Piotr Frączek otrzymał prostopadłe podanie od Pawła Frączka i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.

,,Pierwszą połowę powinniśmy wygrać przynajmniej 3:0.  Ja sam miałem dwie bardzo dobre okazje strzeleckie. Dwukrotnie dobrze zachował się bramkarz rywali. Jeszcze świetną sytuację miał Marszałek, ale nie trafił bramkę. Mogłem zdobyć gola również w drugiej odsłonie. Tym razem było do czterech razy sztuka. Powinniśmy wygrać wyżej, a przeciwnik w zasadzie nam nie zagroził ani raz” – powiedział Piotr Frączek, grający działacz LKS Piotrowice.

Niedziela 5 czerwca Solavia Grojec – LKS Piotrowice 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Piotr Frączek (52.)

Solavia Grojec: Lichość, J. Chowaniec, Goc (55. Kozieł), B. Smolarek, Gonszcz, Mroczek, Żebrak, Paweł Chowaniec I (77. Paweł Chowaniec II), Pietraszewski (82. M. Smolatrek), S. Smolarek, Wołek. Trener: Jarosław Chowaniec.

LKS Piotrowice: Figura, Caban, Zemła, Klimczyk, Marsowicz, Paweł Frączek, Maciej Frączek, Piotr Frączek, Merta, Marszałek (70. Wróbel), Grabowski(75. Miętka). Trener: Jarosław Chowaniec.