LKS Jawiszowice z kompletem punktów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 września 2017

LKS Jawiszowice wygrał z Dębem Paszkówka 3:1.

Wynik otworzył w 2. minucie Tworek. Wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartuli i strzałem głową pokonał bramkarza. Cztery minuty później było 2:0.  Po wrzutce z lewego skrzydła Szymonika Gonciarski nie opanował piłki i wypuścił ją z rąk. Futbolówka wpadła pod nogi Pyrlika, który nie miał problemów ze strzeleniem gola.

W 29. minucie goście doszli przeciwnika na jedną bramkę. Po dośrodkowaniu Gawędy strzelił Osiecki. Piłka odbiła się od Nalepy i wpadła do siatki. W 47. minucie Gonciarski z trudem i na raty poradził sobie ze strzałem Hankusa. Później przez dłuższy czas zawodnicy obu ekip nie stworzyli sobie klarownych sytuacji strzeleckich.

W 86. minucie Smok wybił mocno piłkę spod swojej bramki. Wilk odbił ją głową. Zawodnik Dębu chciał zagrać do bramkarza. Futbolówka niespodziewanie skozłowała. Skorzystał z tego Kuźnik. Piłkarz LKS Jawiszowice uderzył skutecznie głową i ustalił wynik spotkania.

Niedziela 17 września LKS Jawiszowice – Dąb Paszkówka 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Tworek (2.), 2:0 Pyrlik (6.), 2:1 Osiecki (29.), 3:1 Kuźnik (86.)

Składy:
LKS Jawiszowice: Smok, Nalepa, Grabczyński, Bartula, Bednarczyk, Herman, Kuźnik, Pyrlik (88. Rogala), Hankus (67. Wykręt), Szymonik, Tworek (żołta). Trener: Jarosław Płonka.

Dąb Paszkówka: Gonciarski, Żurek, Wilk, Morawa, Feluś (żółta), Wyroba (żółta), Korzeniowski, Osiecki, Wacław (żółta), Kowalówka, Gawęda (85. Wałczyk).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa