LKS Jawiszowice wygrał z Pcimianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2021 18:03

LKS Jawiszowice wygrał na swoim obiekcie z Pcimianka Pcim 2:0. Gole zdobyli Pitry i Kabara.

W 6. minucie z prawej strony zagrał Gąsiorek. Szczupakiem uderzył Korczyk, ale dobrze zachował się Pandyra, który odbił piłkę. Cztery minuty później po rogu wykonywanym przez Hałata, gola strzałem głową zdobył Pitry.

W 20. minucie rzut wolny wykonywał Luberda. Futbolówka dotarła do Pandyry, lecz jego strzał głową był niecelny. W doliczonym czasie LKS Jawiszowice przeprowadził kontrę. Ścoślak podał do Kocemby, ten do Kabary, który ustalił wynik spotkania. Zawodnik LKS pojawił się na boisku 8 minut wcześniej.

Sobota 24 kwietnia LKS Jawiszowice – Pcimianka Pcim 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Pitry (6.). 2:0 Kabara (90+3).

LKS Jawiszowice: Smok, Pitry, Radomski, Pierlak, Sitko, Herman (80. Ściślak), Hałat, Kocemba, Gąsiorek, D. Płonka (85. Kabara), Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Pcimianka Pcim: Jękot, B. Chlebda (71. Karpierz), Pandyra, G. Chlebda, Morawski, Mizera (46. Kłusek), Kolbiarz (82. Pandyra), Moniak (83. Zięba), Sołtys, Luberda, Dziadkowiec.