LKS Jawiszowice wygrał z Pcimianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 kwietnia 2021 18:03

LKS Jawiszowice wygrał na swoim obiekcie z Pcimianka Pcim 2:0. Gole zdobyli Pitry i Kabara.

W 6. minucie z prawej strony zagrał Gąsiorek. Szczupakiem uderzył Korczyk, ale dobrze zachował się Pandyra, który odbił piłkę. Cztery minuty później po rogu wykonywanym przez Hałata, gola strzałem głową zdobył Pitry.

W 20. minucie rzut wolny wykonywał Luberda. Futbolówka dotarła do Pandyry, lecz jego strzał głową był niecelny. W doliczonym czasie LKS Jawiszowice przeprowadził kontrę. Ścoślak podał do Kocemby, ten do Kabary, który ustalił wynik spotkania. Zawodnik LKS pojawił się na boisku 8 minut wcześniej.

Sobota 24 kwietnia LKS Jawiszowice – Pcimianka Pcim 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Pitry (6.). 2:0 Kabara (90+3).

Składy:
LKS Jawiszowice: Smok, Pitry, Radomski, Pierlak, Sitko, Herman (80. Ściślak), Hałat, Kocemba, Gąsiorek, D. Płonka (85. Kabara), Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Pcimianka Pcim: Jękot, B. Chlebda (71. Karpierz), Pandyra, G. Chlebda, Morawski, Mizera (46. Kłusek), Kolbiarz (82. Pandyra), Moniak (83. Zięba), Sołtys, Luberda, Dziadkowiec.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .