LKS Jawiszowice wygrał z liderem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 czerwca 2021 19:59

LKS Jawiszowice wygrał u siebie z liderem Keeza IV Ligi czyli z Wiślanami Jaśkowice. Teraz klub z gminy Brzeszcze zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

W 4. minucie obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej, po tym jak D. Płonka przelobował Cabaja. W 17. minucie Smok zaprezentował świetną paradę po strzale Antoniaka.

W 33. minucie Pitry strzelił z rzutu wolnego skutecznie i efektowanie z rzutu wolnego. W 45. minucie Korczyk zagrał z prawego skrzydła do Hałata, który pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg.

„W 51. minucie lew flanką zaatakował Ochman i trafił na 2:1. Dwie minuty później ładną dla oka akcję przeprowadził Korczyk. Jego strzał z 30 metrów był precyzyjny. W 67. minucie było 4:1. Z bocznego sektora zagrał Korczyk, a piłkę przy dalszym rogu umieścił Sitko. W 87. minucie ładny dla oka, a co najważniejsze skuteczny strzał oddał Hałat.

„W końcówce przypomnieli o sobie przyjezdni. Najpierw po indywidualnej akcji gola zdobył Lampart, a później bramkę piłkę w siatce umieścił Żaba.

Środa 9 czerwca LKS Jawiszowice – Wiślanie Jaśkowice 5:3 (2:0)
Bramki: 1:0 Pitry (33.), 2:0 Hałat (45.), 2:1 Ochman (51.), 3:1 Korczyk (53.), 4:1 Sitko (67.), 5:1 Hałat (87.), 5:2 Lampart (90+1), 5:3 Żaba (90+3)

LKS Jawiszowice: Smok, Pierlak, Radomski, Pitry, Ściślak, Sitko (70. Gąsiorek) Kocemba (65. Herman), D. Płonka (75. Kabara), Hałat, M. Płonka, Korczyk (85. Wysogląd). Trener: Przemysław Pitry.

Wiślanie Jaśkowice: Cabaj, Źrodlewski (46. Pishinger), Głaz, Bienias, Ochman, Monsuru, Czarnecki (46. Kotwica), Broda, Kowalik (70. Żaba), Lampart.