LKS Jawiszowice wygrał w Trzebini 2:1, ale mógł wyżej – FILM

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 maja 2021 16:37

LKS Jawiszowice miał bardzo dużo okazji strzeleckich w meczu wyjazdowym w Trzebini. Można więc powiedzieć, że wygrał tylko 2:1.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie szybko, bo w 6. minucie. Sitko wybił piłkę do przodu na tzw. aferę. Doszedł do niej D. Płonka i pokonał bramkarza strzałem na dalszy róg bramki.  W 18. minucie z prawej strony piłkę wrzucił Szczurka.

Ta po zagraniu głową Radomskiego dotarła do Mendeli, który strzałem z pierwszej piłki wyrównał stan rywalizacji. Gol na 1:2 padł jeszcze w pierwszej połowie. Zdobył go Korczyk po asyście Hałata.

Mecz skończył się wynikiem 1:2, ale gdyby przyjezdni byli skuteczniejsi ich zwycięstwo byłoby dużo wyższe.

Sobota 29 maja MKS Trzebinia – LKS Jawiszowice 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 D. Płonka (6.), 1:1 Mendela (18.), 1:2 Korczyk (42.)

MKS Trzebinia: Wróbel, Ruczyński , Górka, Kurek, Kiczyński, Barczyk (75. Martyniak) Horawa, Szczurek (67. Stachowski), Wójcik (67. Marszałek), Podobiński (52. Sochacki), Mendela.

LKS Jawiszowice: Smok, Kocemba, Gąsiorek (46. Herman), Ściślak (74. Kabara), Radomski, Sitko, Pitry, Hałat, Pierlak, D. Płonka (82. Wawak), Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.