LKS Jawiszowice wygrał po niełatwym meczu – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 sierpnia 2021 18:34

Po dwóch remisach LKS Jawiszowice wygrał u siebie 3:1 z Tempem Białka.

W 2. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzałem głową zdobył Pitry. W 33. minucie przyjezdni wyrównali. Na listę strzelców wpisał się Piekarczyk, który zaskoczył bramkarza bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego.

W końcówce gospodarze zapewnili sobie trzy punkty. W 84. minucie sędzia ocenił, że Radomski był faulowany w polu karnym. Jedenastkę precyzyjnie wykonał poszkodowany. Dwie minuty później Wałach wybił piłkę wrzuconą przez Korczyka. Dobił Kocemba.

Środa 18 sierpnia LKS Jawiszowice – Tempo Białka 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Pitry (2.), 1:1 Piekarczyk (33.), 2:1 Radomski rzut karny (84.), 3:1 Kocemba (86.)

LKS Jawiszowice: Smok, Sitko (80. Pierlak), Radomski, Pitry, M. Płonka, Ściślak, Herman (46. Frączek), Kocemba, D. Płonka (88. Wawak), Senkowski (78. Gibas), Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Tempo Białka: Wałach, Marek, Gruca, Mentel, Motor, Piekarczyk (70. Kalicki), Puzik, Wacławik (82. Janeczek), Groń, Palarczyk, Hutyria.