LKS Jawiszowice strzelił pierwszy bramkę, lecz przegrał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 sierpnia 2020 22:52

W pierwszej kolejce IV Ligi Grupy Zachodniej LKS Jawiszowice przegrał z Beskidem Andrychów 1:3. Mecz zaczął się jednak dobrze dla gości.

 

W 8. minucie sędzia zdecydował się na podyktowanie ,,jedenastki”. Wykorzystał ją Pitry. W 20. minucie Kołodziej wykonywał rzut wolny. Piłka dotarła do Różyckiego, który uderzył głową. Smok był na odpowiednim miejscu.

W 22. minucie gospodarze wyrównali. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Moskałę w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim zachował się Różycki. W 28. minucie Smok bardzo dobrze interweniował pry strzale z 30 metrów Kołodzieja.

W 42. minucie Hałat podał do Korczyka. Ten minimalnie chybił. W 44. minucie kolejny raz z dobrej strony pokazał się bramkarz LKS Jawiszowice. Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzył Sobala. W  50. minucie trójkową akcję Hałata, M. Płonki i D. Płonki niewiele niecelnym strzałem zakończył ten drugi.

W 53. minucie Moskała przerzucił futbolówkę z lewej na prawą stronę do Koima, a ten podał ją do Karcza, który przelobował Smoka. W 68. minucie do piłki wrzucanej  rzutu wolnego przez Moskałę doszedł Karcz i skierował ją do siatki. W 83. minucie dobrą okazję strzelecką miał Pitry, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką.

Sobota 8 sierpnia Beskid Andrychów – LKS Jawiszowice 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Pitry rzut karny (8.), 1:1 Różycki (22.), 2:1 Karcz (53.), 3:1 Karcz (68.)

Składy:
Beskid Andrychów: Zaremba, Groń, Kapera, Tylek (żółta), Moskała, Koim (90. Zemła), Sobala (żółta), Kasiński, Karcz (90. Mizera), Kołodziej, Różycki (88. Budka).

LKS Jawiszowice: Smok, Pierlak (77. Jura), Kabara (żółta), Pitry, M. Płonka, Sitko (żółta), Herman, D. Płonka (77. Gąsiorek), Gibas (66. Wawak), Hałat, Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa