LKS Jawiszowice stracił dwa punkty w Paszkówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 września 2016 00:29

LKS Jawiszowice zremisował z Dąbem Paszkówka 2:2.
W 13. minucie z prawego skrzydła dośrodkowywał Brańka. Futbolówkę wybili obrońcy. Doszedł do niej Szymonik. Jego strzał był minimalnie niecelny. W 20. minucie Tlałka obronił strzał z dystansu Felusia. W 26. minucie Kabara obsłużył dobrym podaniem Brańkę. Ten oddał strzał. Futbolówka przeleciała obok spojenia i nie wpdła do bramki. Niewiele brakowało do tego, aby piłka po strzale Korczyka z 30. minuty. Nie znalazła ona drogi do siatki.

W 40. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Kowalówka zagrał pomiędzy obrońcami do Smajka, a ten uderzył precyzyjnie z 15 metrów. Goście wyrównali tuż przed przerwą. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Tworka w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najwięcej „zimnej krwi” zachował Kajor. Piłkarz zdobył gola głową.

W skrzydła dogrywał Wójcik, a w kierunku bramki główkował Herman. Futbolówkę z linii bramkowej wybili obrońcy. W 48. minucie ponownie na prowadzenie wyszedł Dąb. Rzut wolny wykonywał Korzeniowski. Piłkę otrzymał Kuziel i skierował ją do Sekuły. Ten ostatni strzelił gola na 2:1.W 72. minucie na bramkę uderzył Herman. Był to z pozoru prosty strzał do obrony. Spokojnie  do jego obrony podszedł golkiper. Piłka wpadła jednak do siatki. W 87. minucie Cichoń dobrym wyjściem powstrzymał Korczyka.

Sobota 17 września Dąb Paszkówka – LKS Jawiszowice 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Smajek (40.), 1:1 Kajor (45.), 2:1 Sekuła (48.), 2:2 Herman (72.)

Dab Paszkówka: Cichoń, Kubik (15. Graca, żółta), Sekuła (78. Gawęda), Dominik (żółta), Feluś, Korzeniowski (żółta, 87. Galos), Wyroba, Wołczyk (żółta), Smajek, Kuziel, Kowalówka.

LKS Jawiszowice: Tlałka, Bidziński (59. Janik), Nalepa, Kabara, Kajor (żółta), Tworek, Brańka, Szymonik, Herman, Wójcik, Korczyk (żółta).