LKS Jawiszowice bez Łukasza Garlickiego, choć pewnie nie do końca

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 listopada 2021 15:16

Łukasz Garlicki zrezygnował z funkcji kierownika drużyny LKS Jawiszowice. Klub podziękował mu przed finałem  Magic – Sport Pucharu Polski.

Z klubem z Jawiszowic Łukasz Garlicki złączył się w 1996 roku. Początkowo był bramkarzem w grupach dziecięcych i młodzieżowych.

Później zajął się innymi obowiązkami. Był  w LKS kierownikiem drużyn seniorów ale też młodszych, w razie potrzeby udzielał zawodnikom pomocy medycznej, do czego miał pełne uprawnienia.

Przez prawie 12lat jako kierownik, masażysta, ratownik medyczny był świadkiem lepszych i gorszych momentów w historii LKS. Z drużyną był podczas walki o utrzymanie w A Klasie, ale też podczas awansów do Ligi Okręgowej i IV Ligi Okręgowej.

Pomagał też zarządowi w pracach porządkowych, przy stadionie, rejestracji zawodników, a także w kontaktach z lokalnymi mediami. Bardzo pomagał również nam w redagowaniu relacji meczów LKS w portalu.

O decyzji byłego już kierownika drużyny LKS Jawiszowice zdecydowały względy prywatne. Zarząd oficjalnie pożegnał się z Garlickim przed finałem Magic – Sport Pucharu Polski na szczeblu podokręgu oświęcimskiego. Pewnie jednak będzie widziany nie raz na meczach LKS w roli kibica.

Zapraszamy na nasz archiwalny wywiad z Łukaszem Garlickim.

Łukasz Garlicki: Tu zawsze coś się dzieję

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .