LKS Gorzów zatwierdził połowę wzmocnień

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 marca 2020 13:28

LKS Gorzów pozyskał dwóch nowych zawodników. Trzech piłkarzy raczej nie pomoże klubowi z gminy Chełmek w rundzie wiosennej, jeśli ta w ogóle się odbędzie.

Działacze LKS Gorzów mają zamiar wzmocnić zespół czterema zawodnikami. W wypadku dwóch dopełnili już wszelkich formalności. Sytuacja dwóch kolejnych piłkarzy nie jest jeszcze sformalizowana, gdyż zarząd klubu z Gorzowa wstrzymał się z działaniem na czas zawieszenia rozgrywek.

Formalnie członkiem zespołu beniaminka V Ligi jest Michał Domżał. Ma 29 lat.  To doświadczony piłkarz, który grał wcześniej w Unii Oświęcim, MKS Alwernia, Iskrze Brzezinka, Górniku Libiąż, Przeciszovii Przeciszów, KS Chełmek. Ostatni okres swojej czynnej gry spędził w Astrze Spytkowice.

Kolejnym nowym zawodnikiem LKS Gorzów jest Dominik Nędza, który długo związany był z Nadwiślaninem Gromiec. Do piątoligowca przeszedł wraz z trenerem z LKS Bobrek.

Nazwiska zawodników, którzy chcą grać pod kierownictwem Macieja Kani, podamy, gdy działacze załatwią formalności.

W rundzie wiosennej w LKS Gorzów na pewno nie zagra Krystian Bloch, który przeszedł do KS Chełmek. Treningów nie wznowili Michał Gucik i Wojciech Banaś.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa