LKS Gorzów wygrał w wyrównanym meczu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 sierpnia 2021 16:37

LKS Gorzów wygrał na swoim boisku z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 1:0. Bramkę zdobył Nędza.

W 78. minucie gospodarze przejęli piłkę w środku pola. Ząbek zagrał do Grodzkiego, a później go obiegł i otrzymał podanie zwrotne. Doświadczony zawodnik obsłużył zagraniem wzdłuż bramki Nędzy, który skierował futbolówkę do siatki.

„W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Mogliśmy strzelić trzy gole. W drugiej rywal miał swoje sytuacje, ale mecz był dość wyrównany” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

„To był mecz walki. Gospodarze byli lepsi o jedną bramkę. Uważam jednak, że bramka dla przeciwnika padła w kontrowersyjnej sytuacji, bo wcześniej faulowany był nasz zawodnik” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 21 sierpnia LKS Gorzów – Team Sport Hejnał Kęty 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Nędza (78.)

LKS Gorzów: D. Cichoń, Bodziony, Dulowski, Pieczara, Podbrożny, Nędza, Biskup, Ł. Cichoń (78.Baran), Grodzki, Molenda, Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Karpiński, Januszyk, Koman, Rogala, Nowicki (70. Merta), Jurczak, Mąsior (65. Wandor), Wesecki, Cepiga, Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.