LKS Gorzów wygrał na wyjeździe

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 października 2020 10:30

LKS Gorzów wygrał 3:2 z Sosnowianką Stanisław Dolny 3:2. Goście zafundowali sobie nerwówkę w końcówce.

W 34. minucie Cichoń zagrał prostopadle do Ząbka, a ten pokonał bramkarza strzałem z woleja. W 49. minucie Ząbek zagrał wzdłuż piątki. Cichoń wyprzedził rywali i oddał dobry strzał na dalszy róg.

W 83. minucie gospodarze doszli przeciwnika na jedną bramkę. Michalec otrzymał podanie z lewego skrzydła i znalazł sposób na bramkarza. W 90. minucie Ząbek i Cichoń przycisnęli obrońców Sosnowianki w polu karnym. Efektem tego był gol na 1:3. W doliczonym czasie gry po zagraniu ręką Opitka sędzia wskazał na wapno. Bramkę strzałem z 11 metrów zdobył Pacut.

,,Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Niepotrzebna była nerwówka w końcówce” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Niedziela 25 października Sosnowianka Stanisław Dolny – LKS Gorzów 2:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Ząbek (34.), 0:2 Cichoń (49.), 1:2 Michalec (83.), 1:3 Ząbek (90.), 2:3 Pacut rzut karny (90+)

Składy:
Sosnowianka Stanisław Dolny: Musiał, Żak, Mamcarczyk, Młynarczyk, Wojtaszek, Bosman, Hachlowski (Kowalówka), Konopka, Wcisło, Szydłowski (Michalec), Pacut.

LKS Gorzów: Adamus, Bodziony, Śliwiński, Opitek, Kaczmarczyk, Nędza, Pieczara, Dylowicz (70. Górski), Burda (55. Grodzki), Cichoń, Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .