LKS Gorzów stracił punkty w końcówce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 listopada 2020 21:51

LKS Gorzów zremisował 1:1 z MKS Libiąż 1:1. Gole zdobyli Molenda i Wesecki.

W 48. minucie na prawej stronie piłkę wywalczył Ząbek. Doświadczony zawodnik skonstruował dobrą akcję prawym skrzydłem. W końcowej fazie zagrał wzdłuż bramki. Piłka doszła do ustawionego na 11 metrze Molendy. Ten oddał celny strzał na krótszy róg. W końcówce jeden z zawodników MKS Libiąż zagrał długą piłkę za stoperów. Tam dobrze do futbolówki doszedł Wesecki i wyrównał stan rywalizacji.

,,W pierwszej połowie rywal był zdecydowanie lepszy, W drugiej nie wychodził z własnej połowy i nie zagrażał nam. Co jednak  z tego, skoro my nie strzeliliśmy i  goście wyrównali.

Środa 11 listopada LKS Gorzów – MKS Libiąż  1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Molenda (48.), 1:1 Wesecki (90.)

Składy:
LKS Gorzów: Adamus, Bodziony, Górski, Opitek, Kaczmarczyk, Burda, Nędza, Dylowicz (80. Sermak), Grodzki (46. Cichoń), Molenda (89. Domżał), Ząbek.

MKS Libiąż: Adamski, Szyjka (70. Przybylski), Lewarczyk, Zieliński, Celmer,  Samuś, Garlacz (86. M. Pater),  A. Ząbek, Wesecki, Celmer, Pacwa.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .