LKS Gorzów przegrał z Babią Górą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 czerwca 2021 11:48

LKS Gorzów przegrał w Suchej Beskidzkiej z Babią Górą 0:1. Jedyną bramkę strzelił Stróżak.

Jedyny gol w tym  spotkaniu padł w 62. minucie. W polu karnym przyjezdnych wytworzyło się zamieszanie. Obrońcy wybili piłkę 25 metr. Tam dobiegł do niej Stróżak i strzelił skutecznie.

„Moim zdaniem sprawiedliwym remisem byłby remis. Spotkanie było wyrównane z wyjątkiem dziesięciu minut, w których przeważali gospodarze” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Kapitan Babiej dziękuje w imieniu całej drużyny za wsparcie tym kibicom, którzy są z suska ekipą na dobre i na złe. 💪 #BabiaGórą