LKS Gorzów gra dalej w Pucharze Polski

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2019 16:35

LKS Gorzów wygrał 2:1 z Pulsem w Broszkowicach i awansował do półfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu oświęcimskiego. Gol rozstrzygający padł w ostatniej minucie meczu.

W 35. minucie zdaniem sędziego faulowany był Majcherek. Gola z rzutu karnego zdobył Ząbek. W 63. minucie wyrównał Wykręt. W końcówce. Majcherek zaatakował prawą stroną i dograł  piłkę na dalszy słupek. Tam Bodziony pokonał bramkarza technicznym strzałem.

Środa 4 września Puls Broszkowice – LKS Gorzów 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Ząbek rzut karny (35.), 1:1 Wykręt (63.), 1:2 Bodziony (90.)

Puls Broszkowice: Ryszka, Bagaziński, P. Kumor, Żak, Wanat, Ł. Kumor (Strzelecki), Kubisty, Mazur, Wykręt, Adamczyk, Krompiec. Trener: Seweryn Krompiec.

LKS Gorzów:  Adamus, Dulowski, Górski, Śliwiński (46. pusta zmiana), Wylężek, Żurek, Ząbek, Gucik, Bodziony, Majcherek, Wesecki. Trener: Andrzej Sermak.