LKS Głębowice zremisował ze Skawą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 września 2020 01:01

LKS Głębowice zremisował 2:2 ze Skawą  Podolsze 2:2. Był to mecz ostatniej kolejki pierwszej rundy B Klasy.

W 9. minucie Jaszczyk podał do środka, a gola zdobył Bieszczad. W 18. minucie Bartula zagrał ze środka prostopadle do P. Kwadransa. Ten skutecznie uderzył na dalszy róg. W 63. minucie po podaniu Skowrona Bieszczad nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. Banaszak zagrał długą futbolówkę za obrońców. P. Kwadrans nie zmarnował tej sytuacji.

Sobota 19 września LKS Głębowice – Skawa Podolsze 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Bieszczad (9.), 1:1 J. Kwadrans (18), 2:1 Bieszczad (63.), 2:2 P. Kwadrans (72.)

LKS Głębowice: Kuźma, Wojtyła, Dzierżawa, Domasik, W Brońka, Jaszczyk (55. M. Brońka), Skowron, Sala, Kozub (65. Szostak), Bieszczad, Spisak (60. Zając). Trener: Przemysław Tlałka.

Skawa Podolsze: Jurkowski, Domżał, Damian Kajfasz, Banaszak, Chowaniak, Pietrańczyk (74. Momot), Ciemiera J. Kwadrans, Górny, Porębski, Ćwiertnia. Trener: Wojciech Jurkowski.