LKS Głębowice wygrał w Palczowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 października 2021 14:33

LKS Głębowice wygrał na wyjeździe z LKS Palczowice 2:1. To dla oba klubów zawsze prestiżowy mecz.

W 33. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Indywidualną akcją popisał się Bieszczad. Z lewej strony 16 szesnastki uderzył skutecznie na dalszy róg. W 42. minucie po trafieniu P. Folgi gospodarze wyrównali stan rywalizacji. Dwie minuty później Bieszczad zagrał za linie obrony do W. Brońki. Ten przelobował bramkarza. W drugiej połowie kibice nie obejrzeli bramek.

„Byliśmy dzisiaj dobrze zorganizowani. Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku. Jedynie szkoda mi braku skuteczności przy okazjach bramkowych. Przeciwnik też zagrał dobre spotkanie” – powiedział Mariusz Skiernik, grający trener LKS Głębowice.

Sobota 9 października LKS Palczowice – LKS Głębowice 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Bieszczad (33.), 1:1 P. Folga (42.), 1:2 W. Brońka (44.)

LKS Palczowice: Nidecki, Hercog, Miętka, A. Folga, Mruczek, K. Kowalczyk (55. Dzidek), B. Kowalczyk,  Scąber (68. Momot), Brania, Zięcik, P. Folga. Trener: Patryk Cienkosz.

LKS Głębowice: Wandor, Zając, Baranek, Domasik, Zieliński, Skiernik, Skowron, Nowak, M. Brońka Wojtyła), Bieszczad, W. Brońka. Trener: Mariusz Skiernik.