LKS Bulowice wygrał z LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 czerwca 2021 20:24

LKS Bulowice wygrał z LKS Piotrowice 1:0. Gola zdobył Dzugaj.

Decydującą akcję kibice obejrzeli w 65. minucie. Po dograniu z bocznego sektora jednego z zawodników LKS Bulowicd w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Do piłki doszedł Dzugaj na 10 metrze i instynktownie uderzył ją czubkiem buta.

„W poczynaniach obu drużyn było widać to, że grały mecze w krótkich odstępach czasowych. Tempo gry nie było zbyt wysokie. I jedni i drudzy popełniali błędy. Zmęczenie dało się we znaki” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

„Jak się nie strzela bramek w dobrych sytuacjach, to się przegrywa. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji. Nie trafialiśmy nawet z dwóch metrów do pustej bramki. Najlepszych sytuacji nie wykorzystali Kościelnik, Rogalski i Hałatek. Musimy walczyć o utrzymanie dalej i tak chyba będzie do ostatniej kolejki” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

Niedziela 6 czerwca LKS Bulowice – LKS Piotrowice 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Dzugaj (65.)

Składy:
LKS Bulowice: Leśnik, Wysmołek, Lechowicz, Sobala, Łysoń, Matusiak, Wandzel, M. Handy, S. Handy (70. Zwinczak), Michalak (80. Nalborczyk), Dzugaj (80. Surma). Trener: Piotr Sobala.

LKS Piotrowice: Figura, Frączek, M. Rogalski, Włoch, Klimczyk, Włoch, Ortman, Antecki, S. Rogalski, Kocoń, Miętka (Hałatek). Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .