LKS Bulowice wygrał po trzech porażkach z rzędu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2020 17:50

LKS Bulowice wygrał z Pulsem Broszkowice 6:3. Gospodarze wygrali drugi mecz w sezonie. Przyjezdni pozostali z jednym z sukcesem.

W 11. minucie gola strzałem w środek bramki pod poprzeczkę z 25 metrów zdobył Łysoń. W 17. minucie przyjezdni wyrównali. Michał Barciak otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i wykorzystał sytuacje jeden na jeden z bramkarzem. W 31. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Sędzia zarządził rzut karny za faul na Janiku. Bramkę  z 11 metrów zdobył Michał Barciak.

W 34. minucie po wrzutce z bocznego sektora boiska. Z pięciu metrów sytuacje wykończył S. Handy. W 55. minucie bliżej trzech punktów był LKS Bulowice. W zamieszaniu w polu karnym futbolówkę do bramki wepchnął Michalak. W 60. minucie stan rywalizacji wyrównał Michał Barciak.

Później strzelali już tylko zawodnicy klubu z gminy Kęty. W 79. minucie Michalik wygrał pojedynek z defensorem Pulsu, a potem znalazł sposób na bramkarza. W 88. minucie bardzo ładnego dla oka gola zdobył M. Handy. Z 25 metrów trafił w samo okienko. W doliczonym czasie gry po rzucie rożnym i zgraniu wzdłuż bramki Waligórski z najbliższej odległości dopełnił formalności.

,,Myślę, że to był dobry mecz do oglądania dla kibica. Obie drużyny mogły jeszcze zdobyć kilka goli. I my i oni były bardziej nastawione na atak, a nie na obronę. Nasz zespół był skuteczniejszy” – powiedział Piotra Sobala, grający trener LKS Bulowice.

,,Zagraliśmy bardzo słabo, chaotycznie i popełniliśmy bardzo dużo błędów w obronie” – powiedział Marcin Barciak, zawodnik Pulsu Broszkowice.

Sobota 12 września LKS Bulowice – Puls Broszkowice 6:3 (2:2)
Bramki: 1:0 Łysoń (11.), 1:1 Michał Barciak (17.), 1:2 Michał Barciak (31), 2:2 S. Handy (34.), 3:2 Michalak (55.), 3:3 Michał Barciak (60.), 4:3 Michalik (79.), 5:3  M. Handy (88.), 6:3 Waligórski (90+)

LKS Bulowice: Leśnik, Lechowicz, Waligórski, Sobala, Wysmołek, M. Handy, Matusiak, Łysoń (30.Nalborczyk, 85. czerwona), Pękala, Michalak, S. Handy (70. Matejko). Trener: Piotr Sobala.

Puls Broszkowice: Kubisty (60. Mazur, wcześniej w  bramce Strzelecki, Kubisty w polu), Waliczek, Żak (70. Wykręt), P. Kumor (82. Radzik), Michalec, Stachura (80. Marcin Barciak), Ł. Kumor (Strzelecki), Michał Barciak, Jończyk, Tobik, Janik.