LKS Bulowice nie dowiózł zwycięstwa do końca meczu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 sierpnia 2018 15:17

Orzeł Witkowice wygrał z LKS Bulowice  4:3, choć to ten drugi klub wygrywał 3:1.

W 25. minucie goście zagrali z klepy na lewym skrzydle. Ostatecznie futbolówka trafiła do Mrzygłóda, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. W 32. minucie Orzeł wyrównał. Śliwa podał na lewą stronę. Achinger minął jednego z rywali, zszedł do środka i oddał dobry strzałna dalszy słupek.

W 52. minucie LKS Bulowice wyszedł na prowadzenie. Po dośrodkowaniu kolegi z drużyny bramkę uderzeniem z półwoleja zdobył Zaręba. Prowadzenie gości było jeszcze bardziej okazałe w 59. minucie. Cibor w sytuacji jeden na jeden lobował golkipera.

W 71. minucie Konefał zaatakował bokiem. Po przebitce futbolówka dotarła do Wrony. Zawodnik Orła uderzył z 11 metra. Piłka po rykoszecie od defensora przeleciała nad Kudłacikiem i wpadła do siatki. W 75. minucie z rzutu karnego wyrównał Jasiński. Zespół z Witkowic przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W oskrzydlającej akcji na środek zagrał Konefał. Skuteczny strzał oddał Wrona.

,,Mecz był wyrównany. Nasz dzisiejszy rywal to dobra drużyna. Dopisało nam szczęście” – Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

,,O naszej porażce zdecydował brak doświadczenia. Gdy prowadziliśmy, to zamiast mądrze sie ustawić, rzuciliśmy się na rywala, by wygrać wyżej” – powiedział Mateusz Surma, kapitan LKS Bulowice.

,,Szkoda tego, że nie utrzymaliśmy dobrego wyniku. Ja jednak jestem dumny z mojej drużyny. Udowodnili, że zmieniają sposób gry na lepszy” – powiedział Marek Kudłacik, grający trener LKS Bulowice.

Niedziela 19 sierpnia Orzeł Witkowice – LKS Bulowice 4:3

Bramki: 0:1 Mrzygłód 25., 1:1 Achinger 32., 1:2 Zaręba 52., 1:3 Cibor 59., 2:3 Wrona 71., 3:3 Jasiński rzut karny 75., 4:3 Wrona 79.

Orzeł Witkowice: Wróbel, Jarosz zm. 79. Matonog, Rusinek, Śliwa, Bąk zm. 51. Mitoraj, Achinger zm. 46. Szypuła, Konefał, Wrona, Jekiełek zm. 51. Hankus, Bąba, Jasiński. Trener: Szymon Śliwa.

LKS Bulowice: Kudłacik, Peszel, Rafał Michalak I zm. 79. Kołaczek, Łuczak, Rafał Michalak II, Matusiak, Cibor, Surma, Matejko, Zaręba zm. 59.Matyszkowicz, Mrzygłód zm. 79. Jaworski. Trener: Marek Kudłacik.