LKS Bobrek wygrał LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 maja 2021 11:17

LKS Bobrek wygrał z LKS Piotrowice 2:1, ale trenera zwycięskiej drużyny cieszą tylko zdobyte punkty.

Bramki padły w drugiej połowie. W 65. minucie z rzutu rożnego w pole karne piłkę wrzucił Winiarski, a gola strzałem głową zdobył Gaudyn. W 87. minucie indywidualną akcję przeprowadził Krawczyk. Wymanewrował obrońcę i golkipera i skierował futbolówkę do pustej bramki. W doliczonym czasie gry przyjezdni zdobyli gola kontaktowego. Również indywidualnie zagrał Klimczyk. Swoją akcję zakończył skutecznym strzałem  z rogu szesnastki.

„To był bardzo słaby mecz w wykonaniu obu drużyn nawet jak na A Klasę. Cieszą nas tylko zdobyte trzy punkty, bo jak chodzi o grę, to nie mamy się czym chwalić” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

„Byliśmy blisko zdobycia trzech punktów. W pierwszej i drugiej połowie mieliśmy sporo sytuacji niewykorzystanych. Dwa razy trafiliśmy w słupek. Raz po rożnym i uderzeniu głową Pawła Frączka, a drugi raz w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Kocoń. Dobrą okazje miał też Kościelnik, ale jego strzał obronił golkiper”- powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

Sobota 22 maja LKS Bobrek – LKS Piotrowice 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Gaudyn (65.), 2:0 Krawczyk (87.), 2:1 Klimczyk (87.)

Składy:
LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Saternus (65. Podbrożny), Jamróz, Rundzia, Winiarski, Gaudyn (70. Likus), Byrski (60. Hendzlik), Krawczyk, Nowotarski (60. Bieniek), Łukaszka (Nowotarski). Trener: Robert Saternus.

LKS Piotrowice: Figura, M. Rogalski, S. Rogalski, Włoch (30. Antecki), Marsowicz, Klimczyk, Maciej Frączek, Paweł Frączek, Piotr Frączek, Kocoń (70. Kościelnik), Hałatek (Miętka). Trener: Jarosław Chowaniec.

 

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .