LKS Bobrek powrócił na czwarte miejsce w tabeli

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 czerwca 2021 15:24

LKS Bobrek wygrał u siebie z LKS Bulowice 2:0 i powrócił na czwarte miejsce w tabeli.

W 25. minucie po dośrodkowaniu spod linii K. Nowotarskiego gola strzałem na dalszy róg zdobył Krawczyk. W 65. minucie po rożnym Winiarskiego strzałem głową bramkarza pokonał Hejnowski.

„Przyjezdni nie zagrozili nam przez cały mecz. W zasadzie nie mieli sytuacji strzeleckich” – powiedział Robert Saternus, trener LKS Bobrek.

„Chcieliśmy zagrać ofensywnie i wykorzystywać naszych napastników. Nie do końca nam to wyszło. Przeciwnicy postawili twarde warunki. W pierwszej połowie mieliśmy sytuacje do strzelenia gola, W drugiej połowie próbowaliśmy atakować, ale już byliśmy mniej groźni” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 12 czerwca LKS Bobrek – LKS Bulowice 2:0(1:0)
Bramki: 1:0 Krawczyk (25.), 2:0 Hejnowski (65.)

LKS Bobrek: Tworuszka, Podbrożny, Jamróz, Rundzia, Gaudyn (55. Nowotarski), Winiarski, Bieniek (65. Byrski), Handzlik, Nowotarski (Łukaszka), Hejnowski (65. Likus), Krawczyk (80. Zawadzki). Trener: Robert Saternus.

LKS Bulowice: Michalik, Nalborczyk, Lechowicz, Sobala, Łysoń, Jodłowski, Matusiak, M. Handy, Surma, Dżugaj, Wysogląd. Trener: Piotr Sobala.