LKS Bobrek grając w dziewiątkę nie był w stanie walczyć z Orłem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2018

LKS Bobrek pojechał w dziewiątkę do Witkowic i przegrał tam z Orłem 1;9.

Z różnych powodów LKS Bobrek nie mógł się pozbierać, by zagrać w chociażby w 11. Zawodnicy obecni na meczu zdecydowali się jednak zagrać do końca. Orzeł nie miał problemów z zadawaniem kolejnych ciosów rywali.

W 12. minucie Bąba doszedł do piłki zagranej na dalszy słupek przez jednego z  zawodników Orła i zgrał ją na siódmy do Jasińskiego, który otworzył wynik spotkania. W 18. minucie Bąba wrzucił futbolówkę na piąty metr, a Konefał oddał dobry strzał głową. W 25. minucie bramkarz klubu z Witkowic wybił futbolówkę. Jasiński wykorzystał błąd obrony i pokonał golkipera. W 50. minucie Bąba zagrał w uliczkę do Jasińskiego, który ustalił wynik pierwszej połowy.

To nie było koniec pogromu osłabionych gości. W 55. minucie precyzyjnie na dalszy róg uderzył Janas. W 63. minucie Konefał wymanewrował trzech obrońców i skierował piłkę do siatki. Gola na 7;0 zdobył Janas. W 83. minucie Achinger uderzył mocno i celnie na prawy słupek. Ostatnią w tym spotkaniu bramkę dla Orła zdobył Jasiński. Natomiast ostatnią bramkę w meczu zdobył LKS Bobrek. Najpierw  Marcin Barciak wyłożył bramkarza, a później jego młodszy brat – Michał, dopełnił formalności.

,,Ciężko się skoncentrować, gdy wiadomo, jak osłabiony jest rywal. My jednak od początku byliśmy mocno zmotywowani. Szybko zaczęliśmy strzelać. To pozwoliło nam kontrolować wydarzenia na boisku’’ – powiedział Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

,,Dziękuję tym zawodnikom, którzy przyjechali na mecz, że zagrali do końca’’ – powiedział Marcin Barciak, grający trener LKS Bobrek.

Sobota 12 maja Orzeł Witkowice – LKS Bobrek 9;1

Bramki; 1;o Jasiński 5. , 2;o Konefał 19., 3;O Jasiński 25., ;o Jasiński, 5;o Janas, ;o Konefał, 7; Janas, ;o Achinger o, 9;o Jasiński  9o, 9;1 Michał Barciak 9o.

Składy;

Orzeł Witkowice; Wróbel, Mitoraj, Rusinek, Śliwa, K. Jekiełek zm. .Kawończyk, D. Jekielek zm. 46. Janas, Łysoń, Konefał, Achinger, Bąba zm. 60. Bogunia, Jasiński. Trener; Szymon Śliwa.

LKS Bobrek; Szyjka, Krompiec, Przybyła, J. Dziędziel, Samuś, D. Nowotarski, Marcin Barciak, Michał Barciak, Hendzlik. Trener; Marcin Barciak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa