Lider zremisował na koniec rundy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2021 11:04

Soła wygrała u siebie z Zatorzanką 1:1. Klub z Łęk zwyciężył w rozgrywkach rundy jesiennej Keeza A Klasy.

Wynik otworzyli przyjezdni. Przeprowadzili skuteczną kontrę. Formas wyprzedził defensorów Soły i umieścił piłke w siatce

Podopieczni Jarosława Płonki doprowadzili do remisu. W 82. minucie po rzucie rożnym Hankus wszedł między obrońców i znalazł sposób na bramkarza.

„Mecz był dosyć wyrównany. W pierwszej połowie przeważał rywal,a  w drugim my” – powiedział Jarosław Płonka, trener Soły Łęki.

„Mamy lekki niedosyt. Do momentu strzelenia przez nas bramki siedzieliśmy na przeciwniku i przebywaliśmy na jego połowie. Dopiero po golu się w miarę wyrównało. Mieliśmy jednak swoje sytuacje zakończone między innymi trafieniem w słupki i poprzeczki” – powiedział Piotr Balonek.

Sobota 6 listopada Soła Łęki – Zatorzanka Zator 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Formas (56.), 1:1 Hankus (82.)

Soła Łęki: Borgosz, Kowalczyk (70. Wawrzyczek), Zygmunt, Wiktoruk, Ślósarczyk, Handzlik (75. Włoch), Dziubek, Matejko (80. Kukiełka), Żmuda, Hankus, Amrozi. Trener: Jarosław Płonka.

Zatorzanka Zator: Lichański, Stanek (Żak), Balonek (10. Woźniak), Pindel, Leszczyński, Kwiatkowski, Formas, Kowalczyk (Florczak), Szymonik, Stefaniak, Kukiełka (P. Wolanin). Trener: Piotr Balonek.